Bangladesh

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Bangladesh kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Bangladeshis

Indiast ida pool Bengali lahel asuv Bangladesh on tiheda taimestiku ja arvukate veeteedega Lõuna-Aasia riik. Lõunarannikul asub Sundarbans, India idaosaga jagatud tohutu mangroovimets, kus elab Bengali kuninglik tiiger. See piirneb igast küljest Indiaga, välja arvatud väike serv äärmises kagus, kus see piirneb Birmaga; lõunas suubub see Bengali lahte. Selle pealinn on Dhaka.

Äkilist linnastumist Bangladeshis saab kõige paremini kirjeldada mõistega ülelinnastumine. See on linnastumise vorm, mis ei too kaasa majanduse või tööstuse paralleelset kasvu, vaid selle tagajärjeks on tohutu hulk inimesi, kes kolivad maapiirkondadest linnadesse ja otsivad Bangladeshis kinnisvara müügiks. See nähtus on aga õhutanud Bangladeshi kinnisvaraturu teekonda. Tööstus on võtnud endale vastutuse majutada majutust üha suuremale hulgale linnaelanikele.

Kinnisvarasektor on ülioluline sektor, millel on majanduses erinev mitmekordistav mõju. Kinnisvarasektor loob pärast põllumajandust ja rõivatööstust kõige rohkem töökohti. Viimase kahe aastakümne jooksul andis kinnisvarasektor Bangladeshi kogu SKP-st 8,24%.

Bangladeshi inimeste ostujõud on viimastel aastatel kasvanud.

Elukalliduse kasv on viinud Bangladeshis suure nõudmiseni müüdavate korterite ja kinnisvara ostmiseks. Enamik inimesi soovib osta korterit, et proovida pääseda kõrge sissetulekuga. Lisaks on korterihinnad viimase 4 aasta jooksul langenud 20-30%.

Investeeringud kinnisvarasse on viimastel aastatel kasvanud. Bangladeshis tõusis SKP aastatel 30–17 30,27% -ni. See on kasv, võrreldes eelmise aasta 29,65% -ga.

Bangladeshi kinnisvarasektor on praegu muutumas riigi oluliseks osaks. Kinnisvarasektor tagab ka mitmesuguste seotud majandusharude kasvu ja loob seetõttu palju töökohti inimestele. See näitab suurt potentsiaali olla huvitav investeerimisvõimalus.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 40548

Müük 3 magamistuba, Bangladesh, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

42,066.30EUR
Müük
3 magamistuba

97.55 m²
See on kolme magamistoaga 2 vanniga korter Põhja-Lõuna ülikooli Jamuna tulevikupargi Bashundhara R / A lähedal. See on värskelt renoveeritud. 1050 ruu...
Cod. 27856

Müük Põllumaa, Bangladesh, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
Müük
Põllumaa

120000 m²
maa müügiks
Cod. 13176

Müük 4 magamistuba, Bangladesh, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

79,361.46EUR
Müük
4 magamistuba

1695 m²
See on luksuslik 1600 ruutmeetrit korteri südame asukohta pealinna Bangladesh, pakutakse müügiks. Praegu on välja üüritud ja näeb kena investeerimisvõ...
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB